Beylikdüzü Goodyear Lastik

Sürüş performansını artıran Goodyear otomobil lastiği modelleri, farklı özelliklere sahip kategorilere ayrılıyor. Yükseklik, genişlik, jant boyutu, tasarım, boyut, kullanım türü, yük derecesi, zemin ve hava koşulları, lastikleri diğer tiplerden ayıran kriterlerden bazılarıdır. Sürekli gelişen teknoloji ile markanın ürettiği tüm yeni modeller araç performansını artırmayı hedefliyor. Farklı amaçlar için ve farklı koşullarda kullanılacak birçok lastik stili vardır. En üstte yaz ve kış için özel olarak tasarlanmış modeller var. Beylikdüzü Goodyear lastik, yaz ve kuru yol koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer lastiklere göre daha az içbükey ve içbükey yüzeylere sahip olan bu pozisyonda yer alan ürünler, 7°C ve üzeri hava koşulları için imal edilmiştir.

4 Mevsim Goodyear Ürünleri

Bu lastik otomobiller, SUV’ler ve hafif ticari araçlar için uygundur. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Goodyear sayesinde bu modellerin her birine en uygun yaz lastiğini bulabilirsiniz. Lastik desenleri, sürücünün tüm izlenimlerini yakalayabilen mükemmel yol tutuşu sayesinde denge kaybını önler ve olası kazaları önler. Bazı yaz lastiği modelleri jant korumalı olarak üretilir. Bazı lastikler Run On Flat ve SoundComfort gibi farklı teknolojilerle donatılmıştır. Kuru zeminde konforlu bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlayan lastikler, yakıt tüketimini de azaltıyor. Bu tip lastik genellikle araçlarda kullanılır. Beylikdüzü Goodyear lastik ise içbükey ve dışbükey yüzeyleri sayesinde zorlu arazi koşullarına uyum sağlar. Karlı ve buzlu yollarda yola iyi tutunan kış lastikleri sayesinde güvenle araç kullanabilirsiniz. Bu lastik desenleri olası kayma problemlerini en aza indirir.

Kalite ve Performansı Bir Araya Getiren Goodyear Ürünleri

Alanında lider markalardan biri olan Goodyear, uzman ekibiyle her zaman bir adım öndedir ve lastik modelleri ekstra özenle tasarlanmaktadır. Birçok testten başarıyla geçtikten sonra, kullanıcıları memnun eden ürünlere belirli sayılar ve harfler yerleştirilecektir. Bu sayılar size lastik sırtının genişliği ve genişliği hakkında bir fikir verir. Örneğin 175 65 R1 82T etiketli bir lastikte 175 sayısı lastiğin diş genişliğini temsil eder. 65, lastiğin yükseklik ve genişliği arasındaki oranı gösterirken, lastiğin iç çapı hakkında bilgi verir. Son olarak 82 sayısı lastiğin ne kadar yük taşıyabileceğini gösterir.

Bu bilgiler, alışveriş yaparken aracınız için doğru ve doğru lastiği belirlemenize yardımcı olur. Beylikdüzü Goodyear lastik modellerinde kullanılan yeni teknolojiler, lastik özelliklerine farklı açılardan yaklaşmayı mümkün kılıyor. Kısa mesafeli acil frenleme, çekiş fonksiyonu ve frenleme sırasında artan çekiş gibi birçok özellik markanın odaklandığı detaylardan bazıları. Şık görünümü ve kanallı sırt deseni ile kullanıcılar tarafından tercih edilen Goodyear spor lastikleri, yol boyunca dengeli bir basınç dağılımı sağlar. Kanallı lastik yardımı, drenaja yardımcı olmada da etkilidir

Lassa 195/55R16 87H Greenways Oto Lastik Yaz

Pirelli 185/65R15 88T Cinturato P1 Verde Oto Lastik Yaz

Yolculuğunda konforlu bir sürüş isteyenlerin lastik seçerken dikkat etmesi gereken bazı ipuçları var. Marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü araca ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Yağmur sonrası ıslak zeminde uzun süreli dayanıklılık, yüksek performans ve güvenli sürüş imkânı sunan lastik desenleri, ürünün en temel özellikleri arasında yer alıyor. Markanın Eagle Sports serisi, özellikle uzun yolculuklarda ve yüksek mesafelerde araç kontrolünü artırmaya yardımcı oluyor. Yaşadığınız yerin sıcaklığı da otomobil lastiği seçimini etkileyen faktörlerden biridir. Bulunduğunuz şehirde hava sıcaklığı 7 derecenin altında ise kış lastiği kullanabilirsiniz. Genel olarak uzun yolculuklar yapıyorsanız ve yeni bir lastiğe ihtiyacınız varsa, almayı düşündüğünüz ürünün performans özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlarda, yüksek yoğunluklu sürüş için tasarlanmış lastikleri kullanabilirsiniz. Lastik satın alırken, bütçe de kullanıcılar için en önemli husustur. Bu anlamda Beylikdüzü Goodyear lastik, geniş bir fiyat aralığında birçok kullanıcının cebine sığmaktadır. Tozlu ve kirli lastikleri lastiklerle birlikte temizlemek için özel çözümler satın alabilirsiniz. Bu çözümler, ürünün yapısına zarar vermeden temizliğe yardımcı olur ve lastiklerin canlı renklerini korumasını sağlar. Lastik seçerken akılda tutulması gereken birkaç nokta olsa da, satın alınan ürünün düzenli olarak kontrol edilmesi güvenlik açısından hayati önem taşımaktadır. Özellikle kış lastiklerinde diş derinliği 3 mm’nin altına düştüğünde, güvenli sürüş koşulları sağlamak için lastikleri değiştirmelisiniz. Ancak yakıt tüketimini azaltmak için araç tipinize uygun özelliklere sahip otomobil lastikleri satın alabilirsiniz.

Goodyear Lastiğini Nasıl Seçerim?

Goodyear Lastik Fiyatları

Akıllı teknolojiler, yenilikçi tasarımlar ve her koşula uygun seçeneklerle kullanıcı dostu bir yaklaşımı bünyesinde barındıran Goodyear markası, bunu fiyat etiketine de yansıtıyor.  Goodyear’ın fiyatları çeşitli parametrelere göre değişiklik gösterir. Yakıt ekonomisi ve lastik dayanıklılığı, bütçenizi belirlerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerden bazılarıdır. Beylikdüzü Goodyear lastik belirleyen ana faktör mevsim koşullarıdır. Yaz lastikleri ile kış lastiklerinin yapılarının farklı olması modeller arasında fiyat farkı oluşmasına neden olur. Ayrıca araç fiyatları araç modeline, jant genişliğine, lastik ebadına, üretim yılına, kullanım amacına ve daha fazlasına göre değişiklik göstermektedir. Goodyear lastikleri sitemizden online olarak alabilirsiniz.