Kurucumuz Sn. Hikmet Çetin, 1982 yılında başlayan profesyonel iş tecrübesini, 2008 yılı itibari ile kendi şirketini kurarak devam ettirmektedir, yaklaşık 38 yıllık sektör tecrübesiyle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Oto Lastik, Araç aküleri, Marine aküler, Solar jel aküler ve Solar aydınlatma armatürleri satışını gerçekleştirmektedir, Ürün çeşitliliği ve marka çeşitliğini artırarak müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak hedefindeyiz, özel depolama alanı sayesinde 4000 adet üzerinde araç lastiği depolama ve sezonluk değişim hizmetleri verilmektedir.

Türkiye’nin en önemli kiralama şirketlerinin yanında, kendi müşterilerimiz içinde depolama ve değişim hizmetleri vermekteyiz.

2020 başı itibari ile kurduğumuz Istanbul Lastik Shop markamızla, Türkiye’nin en büyük online satış platformlarında bulunan mağazalarımızla ve kendi online satış mağazamı aracılığıyla tüm Türkiye’ye ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde algılamamıza yardımcı olan ve ciddi anlamda satış hacmi yaratan yeni online kanalımız mevcut mağazamızın gelişimine ışık tutmuştur.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas olarak benimsemiş firmamızın amacı sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için Dünyaca önemli üreticilerin değiştirdiği model ve ebatlardaki ürünleri ilk olarak sizlere sunmaktır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz her zaman eğitimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından uygulanmaktadır, her türlü istek ve şikayetleriniz için bizleri aramaktan çekinmeyiniz..