Beylikdüzü Michelin Lastik

Lastik adam maskotu Bibendum ile tanınan ve birçok sürücü tarafından fark edilen Michelin Pneus, dünya lastik pazarının eş lideri olarak kabul edilen Fransız markasıdır. Kurulduğu 1889 yılından bu yana devam eden Ar-Ge çalışmaları, performans, konfor ve güvenliği bir arada sunan mükemmel yapısıyla Beylikdüzü Michelin lastik sürücülerin ilk tercihi haline getirdi. Konfor söz konusu olduğunda, onu sektörde ilk yapan en büyük etkenlerden biri, üstün konfor sunan binek ve SUV lastiği kategorilerindeki teklifleridir. Yüksek doğal kauçuk içeriği ile maksimum sevgi tercih edilmektedir. Michelin lastikleri ile markanın ürün gamındaki bu global başarısının arkasında, Ar-Ge çalışmalarında elde edilen akustik verilerin tüm ürün gamına en etkin şekilde yansıması yatmaktadır.

Michelin Lastiğinin Özellikleri

Maksimum yol tutuşa odaklanan ürünleri ile direksiyon hareketlerinin büyük bir hassasiyetle yere iletilmesini sağlar. Sonuç olarak, ani manevralar söz konusu olduğunda çok daha hızlı tepki süreleri ile acil durumlara hazırlanmanızı sağlar. Beylikdüzü Michelin lastik yüksek düzeyde konfor sağlar. Yumuşak macun yapısı ve düşük gürültü değeri sayesinde birçok yol yüzeyi sorununun araç içine yansımasını engeller.

GreenX işaretli lastikler ve Energy Saver modeli, düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlayan çevre dostu ürünlerdir. Beylikdüzü Michelin lastik, konforlu yapısı, güvenliği ve taşıma kapasitesi ile tüketicilerin kalite beklentilerini karşılarken, Michelin lastiğinin fiyatı da ürün, ihtiyaç ve her türlü araca uygun olabilecek ürün özelliklerine karşılık gelmektedir.

Konfor ve Güvenlikten Vazgeçmeyenlerin Tercihi: Michelin Lastikleri

Michelin lastikleri, sürücü için maksimum çekiş vaat eden yumuşak yapıları sayesinde çeşitli yol koşullarında üst düzey konfor sunuyor. Uzun kilometre ömrü ve yakıt ekonomisi gibi özellikleri göz önüne alındığında son derece uygun fiyatlı olan Beylikdüzü Michelin lastik spor otomobil ve lüks otomobil sahiplerinin tercihleri arasında yer almaktadır. Zorlu kış koşullarında zemine daha iyi tutunmak için geliştirilen Michelin kış lastikleri sayesinde ıslak, karlı ve buzlu zeminde tam güvenlik içinde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Şirket, Michelin kış modellerinin yanı sıra, kış koşullarının çetin geçtiği Orta Anadolu ve Batı Anadolu’da karda yüksek sürüş performansı ve kısa frenleme mesafeleri ile tüketiciye hitap eden Michelin CrossClimate dört mevsim lastiği gibi modelleri de üretiyor.

Michelin Dört Mevsim Lastikleri

Bu yeni teknoloji sayesinde havası olmadığı için yangın, patlama, gaz kaçağı, basınç düşmesi gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Bu, bakım maliyetlerini neredeyse sıfıra indirir. Çevre dostu olacak şekilde tasarlanmış ürünler üretmek için az miktarda hammadde ve enerji kullanılır. Bu da dünya kaynakları için de tasarruf sağlar. İç ürünler dört temel inovasyon temelinde tasarlanır. Havasız, bağlantılı, 3D boyutlu yazıcılarla üretilen ve 0 sürdürülebilirlik özelliklerini barındırır. Ürünler, markanın geleceğin hareketliliği vizyonunu temsil eder.

Kompozit malzeme kullanımı sayesinde karayolu hızlarında aracın ağırlığını kaldırabilmektedir. Radyal varyantlar ise geleceğin tamamen elektrikli işlevselliğe sahip kendi kendine giden araçları olan kendi kendini süren araçlar için yapılmıştır. Patlama, delinme gibi hasarlar ortadan kalkar ve ürün değişimi gerekmez. Üstün teknoloji ile üretilen Michelin  195 55 R16 lastikleri, dayanıklılık için yüzey aşınması durumunda kauçuklaştırılabilir.

Lassa 195/55R16 87H Greenways Oto Lastik Yaz

Pirelli 185/65R15 88T Cinturato P1 Verde Oto Lastik Yaz

Yolculuğunda konforlu bir sürüş isteyenlerin lastik seçerken dikkat etmesi gereken bazı ipuçları var. Marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü araca ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Yağmur sonrası ıslak zeminde uzun süreli dayanıklılık, yüksek performans ve güvenli sürüş imkânı sunan lastik desenleri, ürünün en temel özellikleri arasında yer alıyor. Markanın Eagle Sports serisi, özellikle uzun yolculuklarda ve yüksek mesafelerde araç kontrolünü artırmaya yardımcı oluyor. Yaşadığınız yerin sıcaklığı da otomobil lastiği seçimini etkileyen faktörlerden biridir. Bulunduğunuz şehirde hava sıcaklığı 7 derecenin altında ise kış lastiği kullanabilirsiniz. Genel olarak uzun yolculuklar yapıyorsanız ve yeni bir lastiğe ihtiyacınız varsa, almayı düşündüğünüz ürünün performans özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlarda, yüksek yoğunluklu sürüş için tasarlanmış lastikleri kullanabilirsiniz. Lastik satın alırken, bütçe de kullanıcılar için en önemli husustur. Bu anlamda Beylikdüzü Goodyear lastik, geniş bir fiyat aralığında birçok kullanıcının cebine sığmaktadır. Tozlu ve kirli lastikleri lastiklerle birlikte temizlemek için özel çözümler satın alabilirsiniz. Bu çözümler, ürünün yapısına zarar vermeden temizliğe yardımcı olur ve lastiklerin canlı renklerini korumasını sağlar. Lastik seçerken akılda tutulması gereken birkaç nokta olsa da, satın alınan ürünün düzenli olarak kontrol edilmesi güvenlik açısından hayati önem taşımaktadır. Özellikle kış lastiklerinde diş derinliği 3 mm’nin altına düştüğünde, güvenli sürüş koşulları sağlamak için lastikleri değiştirmelisiniz. Ancak yakıt tüketimini azaltmak için araç tipinize uygun özelliklere sahip otomobil lastikleri satın alabilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Özelliklerine Sahip Modeller

Geniş Tekerlek Seçeneği

Esneklik ve kolay yuvarlanma, mükemmel viraj alma tutuşu ve mükemmel delinme direnci ile Michelin’in bisiklet lastikleri yelpazesi bu sporu sevenler için tasarlanmıştır. Asfalttan patikalara kadar çekiş, performans ve dayanıklılığı koruyabilirsiniz. Geniş aralıklı dişleri sayesinde çamurlu zeminlerde bile yüksek tutuş sağlar.  Tubeless Ready işlevi sayesinde ürünler, düşük hava basıncında optimum tutuş ile ürün içinde olmadan kullanılabilir. Michelin lastiklerini sitemizden online olarak alabilirsiniz.