Tudor Akü Fiyatları 

Uzun Yola Çıkmadan Lastik Kontrolü Nasıl Yapılmalı

Tudor Akü Fiyatları 

Tudor Akü Fiyatları  Akü aracın en önemli parçalarından biri olduğu için tercih edilmekte ve sıklıkla araçlarda bulundurulmaktadır. Akü, araçların çalışmasında önemli bir rol oynar. Bir aracın marş, ateşleme ve aydınlatma gibi diğer araç ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bir aküye sahip olması gerekir. Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye ve kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürebilir. Akülerin farklı markaları vardır.

Tudor akü üreten markalardan biridir. Marka çok olduğu için fiyat ve model olarak da çok seçenek vardır. Tudor akü fiyatları uygun seçenekleri ile çokça tercih edilmektedir. Birçok marka bütçeye ve araca uygun akü modelleri yapmaktadır. Akünün işlevi, aracın marşına gerekli akımı göndermek ve aracın ilk andan itibaren çalışmasını sağlamaktır. Arabanız çalışmazsa, gerekirse akü devreye girecek ve arabanızın çalıştığından emin olacaktır.

 Tudor Akü Modelleri

Tudor Akü Fiyatları 
Tudor Akü Fiyatları

Aracınızın motoruna güç sağlamak üzere yapılandırılmış bir akü, kullanıcıyı ilk kullanım anından itibaren sürüş ve araç fonksiyonlarında destekler. Bu ürünler, motor çalışmıyorken akım vererek motorun çalışmasını sağlar ve motor çalışırken sistemler arasındaki voltaj ve amperi dengeler, aracınızı aşırı ısınmadan ve yüksek devirlerden korur. Bu, voltaj çok yüksekse alıcının zarar görmesini önler. Aküler, otomobil ve diğer araçların jeneratörleri tarafından üretilen akımın bir kısmını alarak aşırı gerilimleri önler.

Arabanızı koruyan akü, benzinli motor ile seri olarak otomobilin akü sisteminden oluşur. Tudor Akü 1500 watt 12 volt aküler altı adet 2 voltluk hücre ile seri olarak bağlanmıştır. Her hücre grubunda pozitif ve negatif yüklü plakalar paralel olarak bağlanmıştır. Bu anotlar aktif bileşen olarak kullanılır ve kurşun oksit içerir. Tudor akü fiyatları değişkendir. Akü modeline göre fiyatlar değişmektedir.

Motorun çalışma dinamiğinde önemli rol oynayan akü, artı ve eksi plakaları sayesinde çalışmaya devam ediyor. Plakalar arasındaki ayırıcılar, kimyasal reaksiyonu engellemeyen küçük gözenekli yapıya sahip bir malzemeden yapılmıştır. Akünün içine sülfürik asit ve arıtılmış su karışımı olan bir elektrolit yerleştirilir. Elemanlar köprüye seri olarak bağlanır. Aracın sorunsuz çalışmasını sağlayan akülerin fiyatları ürün özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun Tudor akü fiyatları ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar araca zarar vermeden kullanılabilen bir akü oldukça kullanışlı ve gerekli bir üründür.

Tudor Akü Fiyatları

Güç kaynağı olarak bilinen aküler çeşitli tasarım ve işlevlere sahiptir. Her araca uyumlu akü türü araç modeline göre değişir. Aküler kurşun asit, nikel-demir, nikel-kadmiyum gibi metaller içerir. Aküler metal cinsine göre ayrılabilmekte ve fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Aküler ayrıca kuru ve ıslak modellerde mevcuttur. Tudor akü fiyatları ürünün yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Ekonomik yapıları ile öne çıkan ürünler, yapıları ve içyapıları ile araçlar için enerji kaynağı olarak kullanılabilen akülerdir. Kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek size yedek bir güç kaynağı sağlayan aküler, aracınızın daha iyi çalışmasına da yardımcı olur. Ayrıca Tudor akü 188x127x220 gibi modeller diğerlerinden daha küçük olduğu için daha uygun fiyatlı olabilir. Su akülerine sıradan araba aküleri denir. Bir marş aküsüne SLI denir ve bir marş, aydınlatma ve ateşleme içerir. Ürünlerin çok çeşitli iç ve dış mekân modelleri vardır ve Tudor akü fiyatları için belirleyici bir faktördür.

 

Bizi Instagramdan Takip Edebilirsiniz: istanbullastikshop

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir