Varta Akü Fiyatları    

Varta Akü Fiyatları    

Varta Akü Fiyatları    

Akü motorlu araçlarda ilk motoru çalıştırmak için gerekli elektrik akımını sağlayarak aracın çalışmasını sağlayan bileşendir. Hemen hemen tüm araçlarda kullanılan akü veya akümülatörlerin kapasitesi motor tipine göre değişmektedir. Binek araçlar başta olmak üzere farklı araç tiplerinde kullanılabilen ıslak ve kuru modelleri ile Varta akü seçenekleri araç sahiplerinin hizmetindedir. Nikel kadmiyum, nikel demir gibi farklı malzemeler sayesinde elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayabilen Varta piller, pil tipine bağlı olarak, özellikle kurşun asit, gerektiğinde bu kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürür. Aracı çalıştırmak için marş motorunu harekete geçiren Varta akü, farklı ürünler için fiyatlarda farklılık gösterebilir. Varta akü fiyatları birçok farklı seçenekte sunulmaktadır

Varta Akü İndirimleri

Varta Akü Fiyatları    
Varta Akü Fiyatları    

Aracın boştayken hemen çalışmasını sağlayan ve çeşitli iç aksamlara elektrik sağlayan Varta akü, aracınızı verimli kılan ürünlerdir. Kendi kendine deşarj olabilen ve zamanla deşarj olabilen pillerin değiştirilmesi veya yeniden şarj edilmesi gerekebilir. Aracınıza en uygun aküyü seçmek için öncelikle kendinize geçmişte kullandığınız aküden memnun olup olmadığınızı sormanızda fayda var. Arabanızda 60 amperlik bir Varta aküsü varsa ve bundan memnunsanız, aküyü değiştirdiğinizde aynı modeli almaya değer.

Öte yandan, doğru pili bulmak için o parçanın amperine bakmak yeterli olmayabilir. Yaşadığınız yerin iklimi ve sahip olduğunuz araç tipinin akü seçimi üzerinde büyük etkisi vardır. Varta akü fiyatları sabit değildir. Model ve amper güçleri fiyatları değiştirmektedir.

Akünün aynı anda taşıyabileceği maksimum akım olan yüksek CCA sayesinde aracınız en sert kışlarda bile rahatlıkla durabilir. Bu özellik ılıman araçlar için gerekli olmasa da araç performansı için önemlidir. Varta akü fiyatları piyasa şartları dahilinde uygun seçeneklerle sunulmaktadır

Varta Akü Kampanyaları

Varta akü, kuru ve ıslak olmak üzere iki ana tipte gelir. Öncelikle otomobil, otobüs ve benzeri karayolu araçlarında kullanılan Varta akülerin marş motoru ve SLI olmak üzere iki çeşidi vardır. Varta marş aküleri günlük otomobillerde kullanılırken, sık kullanılan ticari araçlarda daha güçlü ağır hizmet ve taksi aküleri kullanılmaktadır; Varta’nın yüksek enerji tüketimine sahip ağır hizmet aküleri kamyon, otobüs ve benzeri büyük araçlarda kullanılmaktadır.

Her araç tipi için farklı bir akü geliştirilmesi ve otomotiv sektörünün yeniliklerine dikkat edilerek yeni nesil araçlara uygun akü teknolojilerinin geliştirilmesi gerektiği bilinciyle üretilen Varta, yerli ve ithal olarak kullanıma son derece uygundur. Varta akü fiyatları uygun seçenekler ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Varta Akü Fırsatları

Aracınız için doğru aküyü seçmeyi kolaylaştıran Varta, verimli ve kullanışlı aküleri ile yepyeni bir araç deneyimi sunuyor. Ürün gamı olarak kullanıcıya sunulan akülerde hemen hemen tüm motorlar için kapasiteler, boyutlar, CCA, yedek kapasite gibi faktörler önemlidir. Varta aküsü 74 amper, 70 amper, 60 amper, 100 amper ve 95 amper gibi farklı voltaj kapasitelerinde kullanıcıya sunulurken, soğuk motor çalıştırma yetenekleri 330 amper ile 850 amper arasında değişiyor.

Doğru tip akü ile uzun süre verimli bir sürüş deneyimi sağlayan arabalarınız ıslak akü ile çalışırken, teknelerde ve santrallerde UPS’ler, yüksek kapasiteli kuru akülerle verimli bir sürüş deneyimi sağlar. Her motorun aküleri boşaldıktan sonra yeniden şarj edilmelidir. Varta akü fiyatları ve model seçenekleri ile çokça tercih edilen bir markadır

 

Bizi Instagramdan Takip Edebilirsiniz: istanbullastikshop

Varta Akü Fiyatları    ” te bir düşünce

  1. Pingback: Uzun Yola Çıkmadan Lastik Kontrolü Nasıl Yapılmalı - Çetin Ticaret - Lastik, Jant, Akü, Nitrojen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir