Lassa Lastik Fiyatları 

195 65 r15 Kış Lastiği Fiyatları

Lassa Lastik Fiyatları 

Lassa Lastik Fiyatları  Otomobili pek çok parça oluşturuyor. En önemlilerinden biri olan lastik, seyahatin konforunu ve güvenliğini doğrudan etkiliyor. Kaliteli ve dayanıklı lastikler üreten Lassa firması, güvenli ve konforlu seyahat etmenize yardımcı olur.  Lassa, güvenli trafikte öne çıkıyor. Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Lassa’nın lastik modelleri sürücüler tarafından oldukça beğenilmektedir. Yüksek kaliteli macun içeriğinden dolayı optimum performans ile yıllardır kullanılmaktadır.

Lassa Lastik Fiyatları 
Lassa Lastik Fiyatları

Her araç tipine uygun ebatlar kolaylıkla bulunur. Özel olukları ve kanalları ile yol güvenliğini artıran modeller uzun ömürlüdür. Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla dikkat çeken modellere bakıldığında fiyatı da merak ediliyor. Lassa lastik fiyatları, ebat, özellikler ve satın alma yeri gibi faktörlere bağlıdır. Her bütçeye ve araca uygun çeşitleri bulunmaktadır.

Lassa Lastiklerinin Özellikleri

Lassa lastiklerinin özellikleri, araca ve kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni, iş için en uygun seviyede performans gösteren lastiklerin üretilmesidir. Örneğin, run lastikleri yüksek güvenlik arayanlar için tasarlanmıştır. Bu, bir delinme, patlama veya basınç kaybı durumunda aracınızı belirli koşullar altında rahatça çalıştırmanızı sağlar. Lassa kır lastik modelleri zorlu arazi koşullarında kullanım için tasarlanmıştır. Dişli yapıları ile yere sıkıca tutunarak maksimum güvenlik sağlar. Hafif ticari araçlara yönelik Lassa C tipi lastikler sahada yüksek performans göstermektedir. Yağmurlu ve kaygan havalarda kullanabileceğiniz Lassa kış lastiği modelleri sizi ve sevdiklerinizi güvende tutacaktır. Lassa lastik fiyatları farklı seçenekler ile müşteriye sunulmaktadır.

Lassa Lastik Maliyeti Ne Kadar?

Lassa lastik desenleri özel veya genel şartlara göre özenle geliştirilmiş olup güvenliğinizi sağlar. Lassa çivili lastik, zorlu kış koşullarında ve buzlu arazide çok etkilidir. Lassa delinmeye karşı dayanıklı lastik, delinme veya basınç değişikliği durumunda sizi belirli bir mesafeye güvenle taşır. Bu sayede olası kazalar minimuma indirilmektedir. Lassa’nın sessiz halkası, oluşan sesi filtreler ve aracın içinde ve dışında mümkün olduğunca az yansıtır. Lassa lastik fiyatları kadar kalitelisi ile de tercih edilmektedir

Lassa Her Alanda Kullanılabilen Lastik Modelleri

Lassa markası, üreticisine özel tasarladığı lastik çeşitleri ile sürücü güvenliğini ön planda tutmaya çalışıyor. Hızlanma ve fren sistemini başarıyla dolduran Lassa lastik çeşitleri dört mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu cihazlar derin dişleri ve dayanıklılığı ile öne çıkar ve yere yapışır. Ani düşmelere ve sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünleri satın alarak faydalarını görmeye başlayabilirsiniz.

Uzun süreli kullanım avantajlarını da sizlere sunan bu marka sayesinde dilediğiniz kilometreleri kat edebilirsiniz. Ağır vasıtalarda da uzmanlaşan Lassa, iniş ve kalkışlarda motorun zorlanmaması için yardımcı oluyor. Herhangi bir değişiklik yapmadan önce, kullanıcılar araçlarına hangi lastiğin uygun olduğunu belirlemelidir. Çoğu kullanıcı, araçları için doğru lastiği seçerken dayanıklılık, performans veya sürüş keyfini artıran diğer özellikleri ararken, diğerleri fiyat arar. Lassa lastik fiyatları oldukça uygundur.

Lassa lastik fiyatları da bu değişkenlere göre değişiklik göstermektedir. Yüksek performanslı lastikler, diğer lastiklere göre daha büyük bir bütçe gerektirirken, kullanıcı açısından faydaları diğer lastiklere göre daha fazladır. Lassa otomobil lastiği fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de lastik ebadıdır. Farklı genişlik ve yükseklikte lastikler de farklı fiyat kategorilerinde mevcuttur.

 

Bizi Instagramdan Takip Edebilirsiniz: istanbullastikshop

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir